Contact | Colofon | Disclaimer

Klik hier voor de nieuwe (digitale) Klepperman van december 2017

 
 

Matrixbord Dorpsstraat

Ongetwijfeld zal het een aantal van u zijn opgevallen dat ons dorp een z.g. matrixbord rijk is. Bij binnenkomst in Rhenoy vanaf de provinciale weg zie je het bord op de Dorpsstraat hangen net voorbij de afslag Lingedijk. Het matrixbord geeft de ter plaatse gereden snelheid aan. We hopen dat dit weer even de aandacht vestigt op de nieuwe verkeerssituatie in het dorp en de daarbij geldende 30 km zône. Het bord is eigendom van de gemeente Geldermalsen die deze voorzieningen laat rouleren door de verschillende dorpen van de gemeente. U zult dit bord dus in de toekomst vaker zien ergens in ons dorp.

Er zijn helaas nog steeds mensen ( vaak ook dorpsgenoten ) die grote moeite hebben om hun snelheid wat aan te passen. Behalve verkeersveiligheid is er tegenwoordig nog een reden om rustig het dorp in te rijden. Wanneer je rustig rijdt heb je optimaal de kans om links in het plantsoen de kabouters te bewonderen en ben je de kabouters zat kijk dan op dat punt eens naar rechts daar zie je een prachtige oude hoogstamboomgaard die zojuist door een tiental Rhenoyse vrijwilligers grondig onder handen is genomen.